mahdm64@yahoo.com
   Work to be done
 

Seminar(pdf)

Proposal(pdf)

 

 
Task Mode Task Name Work Duration Start Finish
Manually Scheduled تکمیل نمودن survey 416 hrs 50 days Mon 1/2/12 Sat 3/10/12
     تعاریف انواع زبان ها ابزار و روش های ساخت 248 hrs   Tue 1/3/12 Tue 2/14/12
     یافتن آزمایشگاه های معتبر آنتولوژی 32 hrs   Wed 2/15/12 Sat 2/18/12
     یافتن مقالات 24 hrs   Sun 2/19/12 Tue 2/21/12
     مطالعه مقالات 112 hrs   Wed 2/22/12 Sat 3/10/12
Auto Scheduled یادگیری کار با نرم افزار protégé و زبان جاوا 0 hrs 25 days Wed 2/8/12 Sun 3/11/12
Auto Scheduled آماده سازی محیط آزمایشگاهی 240 hrs 30 days Sun 3/11/12 Thu 4/19/12
     پیاده سازی یکی از مقالات 240 hrs   Sun 3/11/12 Thu 4/19/12
Auto Scheduled ارائه طرح برای واژگان شناختی با در نظر گرفتن دامنه 240 hrs 30 days Fri 4/20/12 Thu 5/31/12
     ارائه مدل و دیاگرام ها 240 hrs   Fri 4/20/12 Thu 5/31/12
Auto Scheduled پیاده سازی طرح جدید و ارزیابی 640 hrs 80 days Fri 6/1/12 Thu 9/20/12
     پیاده سازی آنتولوژی 576 hrs   Fri 6/1/12 Mon 9/10/12
     ارزیابی و مقایسه با محصولات دیگر 64 hrs   Tue 9/11/12 Thu 9/20/12

 

 

 
  © Copyright 2005  By Artificial Intelligent Systems Laboratory All Rights Reserved